Щодня тисячі сайтів і додатків з’являються в мережі, і всі вони потребують досвідчених фахівців, здатних створити функціональні та привабливі інтерфейси. Як навчитися програмування і що для цього потрібно? Досвідчений Senior Software Engineer з багаторічним досвідом розробки програмного забезпечення на PHP8 та PHP7 з використанням різних технологій, баз даних, включаючи NoSql та Sql.

Або ті ж самі рівні ізоляції — я пам’ятаю про всі 4, але якщо мені дати SQL код з паралельними транзакціями, то я можу сходу і не сказати який результат отримаємо. Не тому, що не знаю, а тому, що не працював з цим достатньо багато. Під час проходження навчання PHP на нашому курсі ви почнете створювати власне портфоліо, додаючи до нього виконані завдання курсу.

Як провести співбесіду з PHP-розробником?

Дуже багато води в статті, корисні ресурси та корисні статті варто відсортувати від простіших до складніших. Попри те, що у світовій ІТ-спільноті PHP давно пророкують спад, сьогодні близько 80% усіх сайтів використовують її як серверну мову. З 10 тисяч найнавантаженіших сайтів у світі PHP обирають 56%. Звісно кажіть «не знаю»а інший потратить, годинку дві на підготовку, та дасть відповідь.

співбесіда з PHP розробником

Це портфоліо можна буде показувати рекрутерам при пошуку першої роботи, щоб підвищити шанс вийти на хорошу позицію. Працюючи над завданнями цієї групи, студент виконує реальні завдання, які зазвичай зустрічаються в роботі php-developer’a. Тут є всі етапи починаючи з проєктування структури програми, роботи над веб-інтерфейсом та api, інтеграцією зі сторонніми сервісами та закінчуючи деплоєм у продакшн. Студент отримує досвід роботи із Symfony, PostgreSQL, webpack, bootstrap, etc. Студенти курсів з комплексної підготовки кваліфікованих PHP-розробників збираються в невеликі групи до 15 осіб у кожній. Такий підхід дозволяє викладачеві приділяти час кожному студенту, забезпечуючи оптимальні умови для ефективного опанування нових навичок.

Як найняти Front-end Developer: співбесіда та CBI + 42 запитання для інтерв’ю

Уже на другому тижні роботи мені дали junior-а на навчання, і з тих пір займався “вирощуванням” програмістів. Проектів було багато і досить різноманітних – від сайту компанії і особистого кабінету до внутрішніх CRM-систем і сервісів інтеграції з мережевим обладнанням. Писали на php з використанням Yii2, далі перейшли на Symfony i Laravel. На початку 2021 року web-відділ відокремився у власну компанію – CoddIT, де я і працюю дотепер на посаді CTO.

Головне – бути наполегливим, практикуватися та брати активну участь у спільноті розробників. Вибирайте виходячи з потреб проєкту та особистих уподобань. Ви зможете зрозуміти загальні концепції програмування, що підвищує кваліфікацію і здатність аналізувати та вирішувати проблеми. 📌Вебінар відбудеться на YouTube-каналі CodeUA українською мовою.

CBI — інтерв’ю за компетенціями для технічного фахівця

Отже, знання інших мов програмування доповнює навички PHP розробника, розширює можливості та підвищує цінність на ринку праці. Після закінчення навчання за спеціальністю PHP Developer — самостійного чи на курсах, — настає дуже важливий момент — пошук першої роботи. І найскладніше — це співбесіда, на якій за короткий час потрібно показати свої переваги та продемонструвати задовільний рівень технічних знань та навичок. Якщо претендент занадто часто змінює проєкти, потрібно з’ясувати справжні причини такої поведінки.

  • Зазвичай головна відмінність Senior тобто старшого розробника — можливість самостійно працювати без стороннього нагляду + ментити одного двох джунів.
  • Вона входить у пʼятірку найбільш поширених мов програмування серед українських розробників.
  • Нуу, хз, якшо переходити з php на якись там ocaml то може і так, але якщо якшо на джаву чи дотнет чи ноду то навряд прям джуном будеш.
  • Наприклад, junior-розробнику можна поставити запитання «Які існують типи змінних PHP?
  • Не варто некоректно висловлюватися про попередню компанію чи навпаки — вигадувати небилиці.
  • Я спершу не згадав що це, але як почав читати, зрозумів, що це та ж фігня, яку використали в signal для contact discovery.

Можливо, він просто прийшов подивитися яку зарплату йому запропонують не проявляє особливого інтересу до реальної роботи в компанії. Технічний рекрутер бачить усі мотиватори вже на ранньому етапі спілкування з претендентом та фільтрує тих людей, які не підходять під загальний запит. Backend-розробник вакансія Middle/Senior PHP Developer з досвідом міграції — це завжди пріоритетний кандидат у будь-якій компанії. Senior з амбіціями здібний переписати проєкт з однієї технології на іншу та водночас дотримуватись вимог інкрементальної міграції. Ця компетенція цінується бізнесом, адже поетапне оновлення є вкрай вигідним.

«Більше не хочу працювати в аутсорсі — лише в продукті». Android-розробник — про своє бачення кар’єри та зафейлений стартап

Зовсім інший підхід полягає в тому, щоб «розгойдати» людину згідно його тригерів, больових моментів. Наприклад, запитати його щодо того, чому він не бажає працювати з певною технологією або фреймворком. У затребуваного кандидата в середньому проходить приблизно 10 прескринів щодня, тому він також оцінює компанію та рекрутера. Якщо останній проявляє емпатію, технічно підкований, може розповісти щодо стека та навіть відповісти на каверзні питання — це робить вакансію більш привабливою.

співбесіда з PHP розробником

Важливо розуміти, що зарплата залежить від рівня веб-девелопера, скілів, а також досвіду роботи. Веб-розробник це та людина, яка займається будівництвом веб-світу. Вони володіють різними мовами програмування (HTML, CSS і JavaScript), і створюють код, який визначає, який вигляд матиме сайт і як він взаємодіятиме з користувачами. Фінальний етап наймання технічного фахівця — ще один колегіальний скрін кандидата.

Определите ожидания, фильтруйте речь и не отзывайтесь плохо о коллегах. О стратегии поиска новой работы

Водночас вони не завжди готові ділитися своїми знаннями або вони не робили цього раніше. Для нас відсутність бажання ділитися досвідом є ознакою професійної незрілості». Головне на етапі попереднього скріну з’ясувати мету кандидата.

Вивчіть основи обраного фреймворка і застосуйте їх у своїх проєктах. PHP часто використовується для роботи з базами даних. Вивчіть основи реляційних БД, таких, як MySQL або PostgreSQL, і навчіться виконувати CRUD-операції (створення, https://wizardsdev.com/ читання, оновлення, видалення) за допомогою PHP. Також варто створити акаунт в LinkedIn і додати в друзі якомога більше розробників та рекрутерів. Про те, як правильно заповнювати LinkedIn-профіль, читайте тут.

Чим займається PHP Developer

PHP — це мова програмування, яку використовують у веброзробці. Сьогодні близько 80% усіх сайтів застосовують PHP як серверну мову. Вона входить у пʼятірку найбільш поширених мов програмування серед українських розробників. Фішка в тому, що чітких критеріїв поділу на міддл/сеньйор не існує, і в кожній компанії вони відрізняються. Тому, найкращий спосіб стати сеньором — успішно пройти співбесіду на сеньора. Ми розглянули в статті, хто такий веб розробник, і наскільки захоплива та перспективна галузь – веб-розробка, і які можливості вона пропонує.